Praca

W życiu trzeba sobie zadać jedno bardzo ważne pytanie: co sprawia nam najwięcej radości i co lubimy robić. Następnie trzeba po prostu zacząć to robić. Praca z włosami, ich strzyżenie, koloryzacja, modelowanie - to lubimy robić i to robimy najlepiej. Pracują u nas profesjonaliści, którzy myślą dokładnie w ten sam sposób. Dlatego jesteśmy najlepsi.


Talent

Ani talent bez wiedzy, ani wiedza bez talentu nie mogą stworzyć doskonałego mistrza. Wiemy o tym. Dlatego zatrudniamy tylko wybitnych stylistów aby bazując na wrodzonej pasji i talentach rozwijać ich wiedzę. W ten właśnie sposób tworzymy doskonałą jakość naszych usług. My jedynie strzyżemy, koloryzujemy i modelujemy... ale robimy to najlepiej.


167

Kolorów w palecie farb

Pasja

Z pasji rodzi się profesjonalizm. Praca z włosami, ich strzyżenie, koloryzacja, modelowanie sprawia nam mnóstwo radości a satysfakcja Klientów jest dla nas najwspanialszą nagrodą. Pasja sprawia, że chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi profesjonalistami na organizowanych przez nas szkoleniach i warsztatach.


3

Wybitnych fryzjerów w zespole
16

Lat na rynku